O NÁS

“Robíme vždy maximum preto, nech sú ľudia spokojní, pretože všetko je o ľuďoch a my veríme, že dobro a pozitívny prístup fungujú obojsmerne a že sa človeku vždy oplatí …”

Zdravím Vás.
Prácu so zdravotníckou technikou sa intenzívne venujem od roku 1993, kedy som pracoval pre veľkého výrobcu zdravotníckej techniky a zdravotníckeho materiálu Hartmann Rico.

Od roku 2000 prevádzkujem svoje zdravotnícke potreby a som tak v kontakte s ľuďmi, ktorí potrebujú intenzívnu pomoc a starostlivosť v tejto zdravotníckej problematike. Opieram sa teda o vlastné skúsenosti, ktoré som čerpal po dobu cca 20 rokov (a to nielen so schodolezy).

Teraz pracujeme spoločne s mojím synom a plne sa venujeme pomoci potrebným, v tom zmysle, že sa snažíme zabezpečiť schodolez všade tak, kde je ho potrebné.

Sám vykonávam poradentsví a servis schodolez, invalidných vozíkov, postelí, elektrických skútrov pre postihnutých, zdvihákov a ďalšie techniky. Preto mám prehľad a dobrú predstavu o tom, čo klienti potrebujú a viem im tak veľmi dobre poradiť. Vychádzam zo svojich 20 ročných skúseností a poznatkov z praxe a né z teoretických príručiek …

Ponúkam Vám svoje skúsenosti a znalosti. Ak potrebujete zdarma poradiť so svojím problémom, či vymyslieť riešenie – som tu pre Vás.

…majiteľ firmy, Zdeněk Náhlík (tel: 0908 816 513)

Hodnotenie
Datum
Položka
Super firma. Odporúčam, všetko prebehlo úplne bez problémov.
Hodnotenie
51star1star1star1star1star